Ota yhteyttä

PolarHouse myyntiedustajat

Pääset talohankkeessasi eteenpäin ottamalla yhteyden PolarHouse-myyjään ja sopimalla tapaamisen hänen kanssaan. Hän voi tulla myös kotikäynnille. Rakennuspaikkaan tutustuminen on hyödyllistä tarjouksen tekemisenkin kannalta.

Espoo

antti_henriksson

Myyntikonttori
Keilaranta 16 B
02150 Espoo

Aukioloajat
ma–pe klo 9–17.
Muina aikoina sovitusti.

Etelä-Savo

veijo_heikkinen

Veijo Heikkinen
0400 654 119
veijo.heikkinen@polarhouse.com

Katajamäentie 30
52300 Ristiina

Järvenpää / Hirsikylä

pertti_paivinen
heli_paivinen

Järvenpään Hirsikylä
Minkkikatu 18
04430  Järvenpää
Aukioloajat
ma–to klo 11–17
su 12–16

Keski-Suomi

????????

Jonni Paatelainen
040 1620 339
jonni.paatelainen@polarhouse.com

Kantolantie 290
41340 LAUKAA

Tervo

TukiainenJorma-netti1

Jorma Tukiainen
0400 177 580
jorma.tukiainen@polarhouse.com

Kotirannantie 7
72210 Tervo

Lahti

pertti_paivinen
heli_paivinen

Neitoperhonkuja 5
15860 Hollola

Oulu, Lappi

olavi_vanhapiha

Olavi Vanhapiha
0400 543 391
olavi.vanhapiha@polarhouse.com

Kuuroskoskentie 253
95620 Aavasaksa

Tampere

haikola_harri

Myyntikonttori
Teiskontie 23
33500 Tampere

Turku

Jari-Lammin-kuva-268x300

Myyntikonttori
Tasalanaukio 3
21200 RAISIO

Tehdas

jarkko_ronkko

Tehdas
Sannitie 2
94450 Keminmaa

Aukioloajat
ma–pe klo 8–16.

PolarHouse Oy

Sannitie 2
94450 Keminmaa
info@polarhouse.com
Vaihde 020 755 9070
Faksi 020 755 9071

PolarHouse on lämpöhirsirakenteisten vapaa-ajankotien ja omakotitalojen suunnitteluun, valmistukseen ja myyntiin keskittynyt yritys. Tarjoamme kattavan malliston erilaisia talovaihtoehtoja: mökkejä, huviloita, paritaloja ja omakotitaloja.

Hallinto

Jussi Kauppi
Toimitusjohtaja
Vientimyynti ja markkinointi
jussi.kauppi@polarhouse.com
0400 510 420

Jarkko Rönkkö
Kotimaan myynti ja markkinointi
jarkko.ronkko@polarhouse.com
040 587 3015

Pirkko Laukkanen
Sihteeri
pirkko.laukkanen@polarhouse.com
020 755 9070

Tuotanto

Juha Mörsäri
Tuotanto, ostot ja kuljetusjärjestelyt
juha.morsari@polarhouse.com
0400 393 599

Mika Mörsäri
Tuotanto ja lähettämö
mika.morsari@polarhouse.com
0400 923 534

Suunnittelu

Hannu Jänkälä
Suunnittelupäällikkö
hannu.jankala@polarhouse.com
0400 692 275

Roni Jänkälä
Asennusneuvonta
roni.jankala@polarhouse.com
0400 923 534

Vienti

Pentti Perkaus
Vienti
pentti.perkaus@polarhouse.com
044 717 3076

Tarjouspyyntö

Voit pyytää tarjouksen tarkoituksiisi sopivasta talosta antamalla tarvittavat tiedot oheisella lomakkeella. PolarHousen talomyyjä ottaa sinuun nopeasti yhteyden tietojen tarkentamiseksi ja tapaamisen järjestämiseksi.