Ota yhteyttä

PolarHouse myyntiedustajat

Pääset talohankkeessasi eteenpäin ottamalla yhteyden PolarHouse-myyjään ja sopimalla tapaamisen hänen kanssaan. Hän voi tulla myös kotikäynnille. Rakennuspaikkaan tutustuminen on hyödyllistä tarjouksen tekemisenkin kannalta.

Espoo

PHOTO-2018-06-15-11-22-25

Kari Katila
050 538 3366
kari.katila@polarhouse.com

Rinteentie 20
24240 Salo

Turku

Jari-Lammin-kuva-268x300

Myyntikonttori
Tasalanaukio 3
21200 RAISIO

Järvenpää / Hirsikylä, Lahti

pertti_paivinen
heli_paivinen

Järvenpään Hirsikylä
Minkkikatu 18
04430  Järvenpää
Aukioloajat
ma–to klo 11–17
su 12–16

Tervetuloa tutustumaan kahteen näyttelytaloomme:
Nova 106 – ja Nordic 78 -talomalleihin!

Olemme kesälomalla 20.6 – 28.7. Näyttely auki jälleen sunnuntaina 29.7. Hyvää kesää!

Mikkeli

veijo_heikkinen

Veijo Heikkinen
0400 654 119
veijo.heikkinen@polarhouse.com

Katajamäentie 30
52300 Ristiina

Tampere

haikola_harri

Myyntikonttori
Teiskontie 23
33500 Tampere

Jyväskylä

????????

Jonni Paatelainen
040 1620 339
jonni.paatelainen@polarhouse.com

Kantolantie 290
41340 LAUKAA

Kuopio

TukiainenJorma-netti1

Jorma Tukiainen
0400 177 580
jorma.tukiainen@polarhouse.com

Kotirannantie 7
72210 Tervo

Lappi, Tehdas

olavi_vanhapiha

Olavi Vanhapiha
0400 543 391
olavi.vanhapiha@polarhouse.com

Kuuroskoskentie 253
95620 Aavasaksa

Tehdas
Sannitie 2
94450 Keminmaa

PolarHouse Oy

Sannitie 2
94450 Keminmaa
info@polarhouse.com
Vaihde 020 755 9070
Faksi 020 755 9071

PolarHouse on lämpöhirsirakenteisten vapaa-ajankotien ja omakotitalojen suunnitteluun, valmistukseen ja myyntiin keskittynyt yritys. Tarjoamme kattavan malliston erilaisia talovaihtoehtoja: mökkejä, huviloita, paritaloja ja omakotitaloja.

Hallinto

Jussi Kauppi
Toimitusjohtaja
Myynti ja markkinointi
jussi.kauppi@polarhouse.com
0400 510 420

Pirkko Laukkanen
Sihteeri
pirkko.laukkanen@polarhouse.com
020 755 9070

Tuotanto

Juha Mörsäri
Tuotanto, ostot ja kuljetusjärjestelyt
juha.morsari@polarhouse.com
0400 393 599

Mika Mörsäri
Tuotanto ja lähettämö
mika.morsari@polarhouse.com
0400 923 534

Suunnittelu

Hannu Jänkälä
Suunnittelupäällikkö
hannu.jankala@polarhouse.com
0400 692 275

Roni Jänkälä
Asennusneuvonta
roni.jankala@polarhouse.com
0500 137 785

Vienti

Pentti Perkaus
Vienti
pentti.perkaus@polarhouse.com
044 717 3076

Tarjouspyyntö

Voit pyytää tarjouksen tarkoituksiisi sopivasta talosta antamalla tarvittavat tiedot oheisella lomakkeella. PolarHousen talomyyjä ottaa sinuun nopeasti yhteyden tietojen tarkentamiseksi ja tapaamisen järjestämiseksi.