Minkkikatu 18 04430

Ajo-ohjeet

Teiskontie 23, 33500 Tampere

Ajo-ohjeet

Viljatie 1, 15860 Hollola

Ajo-ohjeet

Keilaranta 16 B, 02150 Espoo

Ajo-ohjeet

Katajamäentie 30, 52300

Ajo-ohjeet

Kantolantie 290, Laukaa, Suomi

Ajo-ohjeet

Suokatu 24, 70100

Ajo-ohjeet

Kuuroskoskentie 253, 95620 Aavasaksa

Ajo-ohjeet

Sannitie 2, 94450 Keminmaa

Ajo-ohjeet

Espoo

antti_henriksson

Antti Henriksson
Keilaranta 16 B
02150 Espoo
Puh. 0400 521 193
antti.henriksson@polarhouse.com

Myyntikonttori avoinna ma–pe klo 9–17.
Muina aikoina sovitusti.

Etelä-Savo

veijo_heikkinen

Veijo Heikkinen
Katajamäentie 30
52300 Ristiina
Puh. 0400 654 119
veijo.heikkinen@polarhouse.com

Järvenpää / Hirsikylä

pertti_paivinen

heli_paivinen

Pertti Päivinen
Puh. 040 5430 305
pertti.paivinen@polarhouse.com

Heli Päivinen
Puh. 040 849 4191
heli.paivinen@polarhouse.com

Järvenpään Hirsikylä
Minkkikatu 18
04430  Järvenpää
Näyttely avoinna ma–to klo 11–17 ja su klo 12–16.

Olemme kesälomalla, näyttely avoinna jälleen sunnuntaina 6.8. Tarvittaessa ota yhteys tehtaaseen 0207 559 070. Hyvää kesää!

Tervetuloa tutustumaan kahteen näyttelytaloomme: Nova 106  ja Nordic 78 -talomalleihin!

Keski-Suomi

tapani_hamalainen

Jonni Paatelainen
Kantolantie 290
41340 LAUKAA
Puh. 040 1620 339
jonni.paatelainen@polarhouse.com

Kuopio

TukiainenJorma-netti

Jorma Tukiainen
Suokatu 24
70100 Kuopio
Puh. 0400 177 580
jorma.tukiainen@polarhouse.com

Myyntikonttori avoinna ma–pe klo 10–17.
Muina aikoina sovitusti.

Lahti

pertti_paivinen

heli_paivinen

Pertti Päivinen
Puh. 040 5430 305
pertti.paivinen@polarhouse.com

Heli Päivinen
Puh. 040 849 4191
heli.paivinen@polarhouse.com

Viljatie 1
15860 Hollola


Oulu, Lappi

olavi_vanhapiha

Olavi Vanhapiha
Kuuroskoskentie 253
95620 Aavasaksa
Puh. 0400 543 391
olavi.vanhapiha@polarhouse.com

Tampere

haikola_harri

Harri Haikola
Teiskontie 23 (6.6.2016 alkaen)
33500 Tampere
Puh. 0440 620 416
harri.haikola@polarhouse.com

Soita, niin sovitaan tapaaminen!

 

Tehdas

jarkko_ronkko

Jarkko Rönkkö
Sannitie 2
94450 Keminmaa
Puh. 040 587 3015
jarkko.ronkko@polarhouse.com

Tehtaan konttori avoinna ma–pe klo 8–16.

Turku

Puh. 020 755 9070
info@polarhouse.com