Warning: Illegal string offset 'lat' in /home/u42399/public_html/wp-content/themes/roots/lib/custom.php on line 246 Warning: Illegal string offset 'lng' in /home/u42399/public_html/wp-content/themes/roots/lib/custom.php on line 246

Minkkikatu 18 04430

Ajo-ohjeet

Teiskontie 23, 33500 Tampere

Ajo-ohjeet

Keilaranta 16 B, 02150 Espoo

Ajo-ohjeet

Katajamäentie 30, 52300

Ajo-ohjeet

Kantolantie 290, Laukaa, Suomi

Ajo-ohjeet

Suokatu 24, 70100

Ajo-ohjeet

Kuuroskoskentie 253, 95620 Aavasaksa

Ajo-ohjeet

Sannitie 2, 94450 Keminmaa

Ajo-ohjeet

Espoo

antti_henriksson

Antti Henriksson
Keilaranta 16 B
02150 Espoo
Puh. 0400 521 193
antti.henriksson@polarhouse.com

Myyntikonttori avoinna ma–pe klo 9–17.
Muina aikoina sovitusti.

Etelä-Savo

veijo_heikkinen

Veijo Heikkinen
Katajamäentie 30
52300 Ristiina
Puh. 0400 654 119
veijo.heikkinen@polarhouse.com

Järvenpää / Hirsikylä

pertti_paivinen

heli_paivinen

Pertti Päivinen
Puh. 040 5430 305
pertti.paivinen@polarhouse.com

Heli Päivinen
Puh. 040 849 4191
heli.paivinen@polarhouse.com

Järvenpään Hirsikylä
Minkkikatu 18
04430  Järvenpää
Näyttely avoinna ma–to klo 11–17 ja su klo 12–16.

Tervetuloa tutustumaan kahteen näyttelytaloomme: Nova 106  ja Nordic 78 -talomalleihin!

Keski-Suomi

tapani_hamalainen

Jonni Paatelainen
Kantolantie 290
41340 LAUKAA
Puh. 040 1620 339
jonni.paatelainen@polarhouse.com

Kuopio

TukiainenJorma-netti

Jorma Tukiainen
Suokatu 24
70100 Kuopio
Puh. 0400 177 580
jorma.tukiainen@polarhouse.com

Myyntikonttori avoinna ma–pe klo 10–17.
Muina aikoina sovitusti.

Lahti

pertti_paivinen

heli_paivinen

Pertti Päivinen
Puh. 040 5430 305
pertti.paivinen@polarhouse.com

Heli Päivinen
Puh. 040 849 4191
heli.paivinen@polarhouse.com

Neitoperhonkuja 5
15860 Hollola


Oulu, Lappi

olavi_vanhapiha

Olavi Vanhapiha
Kuuroskoskentie 253
95620 Aavasaksa
Puh. 0400 543 391
olavi.vanhapiha@polarhouse.com

Tampere

haikola_harri

Harri Haikola
Teiskontie 23 (6.6.2016 alkaen)
33500 Tampere
Puh. 0440 620 416
harri.haikola@polarhouse.com

Soita, niin sovitaan tapaaminen!

 

Tehdas

jarkko_ronkko

Jarkko Rönkkö
Sannitie 2
94450 Keminmaa
Puh. 040 587 3015
jarkko.ronkko@polarhouse.com

Tehtaan konttori avoinna ma–pe klo 8–16.

Turku

Jari Lammi
0500-225 292
jari.lammi@polarhouse.com

Uusi myyntipiste avataan Raisioon lähiaikoina!